Hardware

Premiera Tresher Ultimate od Razer

2017-06-14
Razer, wiodąca na świecie lifestyle’owa marka dla graczy, poinformował dzisiaj o premierze bezprzewodowego zestawu słuchawkowego Razer Thresher Ultimate w wersjach dedykowanym konsolom Xbox One oraz Playstation 4. Oba modele będą współpracować także z komputerami PC.

Mysz Razer Lancehead

2017-04-28
Razer, wiodąca światowa marka lifestylowa dla graczy, zaprezentował dzisiaj bezprzewodową myszkę dla graczy, która wyznacza kolejne światowe standardy niezawodności na poziomie turniejowym. Razer Lancehead korzysta z opracowanej w laboratoriach Razera technologii AFT (Adaptive Frequency Technology), z najdokładniejszego na świecie sensora optycznego oraz z hybrydowej pamięci w urządzeniu i w chmurze. Mysz otrzymała również całkowicie nową formę, a jej bryłę zaprojektowano tak, aby zapewnić pełen komfort zarówno praworęcznym jak i leworęcznym użytkownikom.

Razer wprowadza na rynek nową wersję Razer BlackWidow

2017-01-25
Razer, wiodąca światowa marka lifestylowa dla graczy, zapowiedział dziś znaczące odświeżenie swojej oferty klawiatur. Jako pierwszą zaprezentowano Razer BlackWidow Chroma V2 – nową, zaktualizowaną wersję bestselerowej mechanicznej klawiatury gamingowej.

Desktopowa moc w laptopie - Razer ujawnia nowy, gamingowy notebook Razer Blade Pro

2016-10-21
Razer ujawnił dziś najnowszy, 17-calowy notebook Razer Blade Pro. Maszynę zaprojektowano od podstaw z myślą o najbardziej wymagających entuzjastach, którzy oczekują mocy, jaką zapewnia komputer stacjonarny, ale nie chcą rezygnować z mobilności. Najnowsze urządzenie Razer w każdej sytuacji poradzi sobie z nawet najtrudniejszym zadaniem, mieszcząc nieosiągalną dotychczas moc w notebookowej obudowie o grubości niewiele przekraczającej dwa centymetry.

Razer prezentuje nowe headsety Razer Kraken V2

2016-09-30
Nowe gamingowe headsety Razer Kraken Pro V2 i Razer Kraken 7.1 V2 mogą pochwalić się większymi, 50mm przetwornikami z możliwością manualnego strojenia dla lepszego balansu między dźwiękami gry, a komunikacją głosową z zespołem. Nowy design gwarantuje ergonomię i komfort, a trwałość zapewnia obudowa typu unibody.

Razer oddaje w ręce graczy gamingową mysz DeathAdder Elite

2016-09-28
Razer zaprezentowała nową odsłonę swej wielokrotnie nagradzanej i cenionej myszy - Razer DeathAdder Elite. Oryginalny Razer DeathAdder zdobył więcej nagród w kategorii “Najlepsza Mysz Gamingowa” niż jakiekolwiek inne urządzenie na świecie – nowa Razer DeathAdder Elite zaprojektowana została z myślą o kontynuacji niepodzielnych rządów na stanowiskach zaangażowanych graczy z całego świata.

Nowa podkładka pod mysz Razer Gigantus

2016-09-28
Razer Gigantus to najnowszy product w oferowanej przez Razer linii podkładek pod myszy ulepszonych z myślą o e-sporcie. Cechuje się wyjątkowo dużym obszarem roboczym, powierzchnią o fakturze optymalnej do celów gamingowych oraz zwiększoną grubością.

Nowe PS4 już dostępne w Polsce

2016-09-18
Wewnętrzna architektura nowej konsoli została zmodyfikowana, co pozwoliło zredukować jej głośność o ponad 30% w porównaniu z poprzednimi modelami, a waga zmniejszyła się o 25% w porównaniu z pierwszym (seria CUH-1000) i o 16% z drugim (seria CUH-1200) modelem. Nowy system PS4 jest ponadto bardziej energooszczędny – zużywa odpowiednio 34% i 28% mniej energii w porównaniu z pierwszym i ostatnim modelem.

Razer ujawnia pierwszą na świecie klawiaturę z technologią Mecha-Membrane

2016-09-05
Razer poinformował o premierze Razer Ornata, nowej linii gamingowych klawiatur wyposażanych w rewolucyjną mechaniczno-membranową technologię Razer Mecha-Membrane. Klawiatura została zaprojektowana tak, aby połączyć najbardziej pożądane cechy klawiatur z kopułkową gumową membraną z zaletami klawiatur mechanicznych. Razer Mecha-Membrane zapewnia zarówno wrażenie miękkości klawisza jak i wyczuwalny, dający poczucie precyzji klik przy każdym naciśnięciu.  
Sprzęt 1 - 12 z 87 1 2 3 4 5 » Ostatni