MMO Newsy

Combat Arms: Reloaded inspiracją dla nowej piosenki Dan Bulla

2017-07-08
Nexon Europe nawiązał współpracę z sensacją brytyjskiego rapu, Dan Bullem. Powstał utwór o kultowej strzelaninie Combat Arms, który można znaleźć na kanale YouTube rapera. Combat Arms: Reloaded jest zmodernizowaną wersją znanej strzelaniny Combat Arms z przebudowaną i zbalansowaną mechaniką oraz na nowo zaprojektowanymi efektami wizualnymi.

W Białymstoku powstaje pierwszy w Polsce profesjonalny pub eSportowy

2017-07-05
Sporty elektroniczne z roku na rok stają się coraz popularniejszą formą rozrywki dla milionów graczy na całym świecie. Wraz z rozwojem e-sportu, powstają także specjalne lokale, które konsolidują lokalną społeczność graczy. Nowy trend zawitał także do Polski. Już w najbliższy piątek, 7 lipca w Białymstoku odbędzie się wielkie otwarcie nowego centrum e-sportu oraz gier wideo – Games United eSports Pub.

Mabinogi Duel i Guilty Gear połączą siły w najnowszym rozszerzeniu

2017-07-04
NEXON Korea ogłasza aktualizację Guilty Gear Collaboration, stworzoną we współpracy z japońskim deweloperem Arc System Works. Dzięki nowemu rozszerzeniu Mabinogi Duel stała się jeszcze bardziej atrakcyjna wizualnie i wciągająca. Od dziś gracze będą mogli zmierzyć się w potyczkach PVE z mistrzami całego świata wykorzystując 33 nowe karty oraz topowe postaci z Guilty Gear.

Escape from Tarkov w lipcu wejdzie w etap zamkniętych beta testów

2017-06-27
Battlestate Games ogłosiło, że Escape from Tarkov, realistyczna gra militarna, będąca hybrydą gatunków MMO i FPS, w lipcu wejdzie w etap zamkniętych beta testów. Kolejna faza projektu będzie dostępna dla wszystkich obecnych oraz przyszłych posiadaczy gry zakupionej w przedsprzedaży. CBT zaoferuje graczom m.in.: nowe funkcje rozgrywki, mapy i...

Destiny 2 ukaże się na PC już 24 października

2017-06-14
Firmy Bungie i Activision Publishing, Inc., wspólnie należące do spółki Activision Blizzard, Inc. ogłosiły wcześniejszą datę premiery Destiny 2 w wersjach na PlayStation 4 oraz Xboksa One (subskrypcja PlayStation Plus lub Xbox Live Gold jest wymagana do pełnego doświadczenia), zaplanowaną na 6 września.  Pecetowa wersja gry ukaże się 24 października, a zamówienia przedpremierowe są już dostępne poprzez Battle.net, gamingową usługę sieciową od Blizzard Entertainment.

Czwarty epizod pamiętników twórców Total War: Arena

2017-06-10
W najnowszym odcinku pamiętników twórców Total War: ARENA, prowadzący Luke Kneller rozmawia z członkami Creative Assembly o przywódcach. Odkryj jak poszczególni legendarni herosi wpływają na rozgrywkę i styl gry, niuanse jakie wprowadzają do każdej bitwy i szerokie możliwości taktyczne, jakie otwierają się w trakcie postępów w grze.
Nowości 1 - 12 z 1444 1 2 3 4 5 » Ostatni