World of Tanks – Nowości gry online

Wargaming i Warner Bros. współpracują przy filmie Christophera Nolana "Dunkierka"

2017-06-06
Aby uczcić pamięć o wydarzeniach w Dunkierce z 1940 roku, firmy Wargaming i Warner Bros. podjęły współpracę przy nowym filmie Christophera Nolana. Wargaming, lider w grach free-to-play opowiadających o II wojnie światowej ze 180 milionową bazą graczy kontynuuje przyjętą politykę przypominania o najważniejszych wydarzeniach, które definiowały historię.  

Bitwy rankingowe w World of Tanks

2017-06-01
Wargaming ogłosił nowy tryb gry dla graczy w World of Tanks. Stworzony dla zawodników szukających nowych wyzwań, tryb bitew rankingowych, stawia na czele indywidualne umiejętności i dzięki nowemu systemowi klasyfikacji decyduje, z kim będziesz się mierzyć. Bitwy rankingowe będą dostępne wraz z aktualizacją 9.19, która zaplanowana jest na 5 czerwca.

Mnóstwo ważnych nowości w aktualizacji 9.18

2017-04-28
W dniu dzisiejszym udostępniliśmy aktualizację 9.18 do World of Tanks, która przynosi fundamentalne zmiany w grze. Twórcy postarali się zmierzyć z największymi wyzwaniami dotyczącymi rozgrywki. Efektem ich pracy jest m.in.: nowy system dobierania drużyn, znaczące zmiany w funkcjonowaniu artylerii, przemodelowane lekkich czołgów aż do poziomu X.

World of Tanks podczas Le Mans

2017-04-06
Samochód Ligier LMP3 będzie ścigać się w barwach World of Tanks. Tym samym Wargaming został pierwszą firma z sektora gier komputerowych, która sponsoruje drużynę biorąca udział w Le Mans. Drużynę AT Racing tworzą Alexander Talkanitsa Sr. i Alexander Talkanitsa Jr., duet ojciec i syn, wspierani przez Mikkel Jensena. Do tej pory zespół wyróżniał się w ELMS od 2014 oraz GT Open od 2010. Zajęli pierwsze miejsce w wyścigu 6hrs Brno 2009; wygrali the FIA Citation Cup 2008 (4 zwycięstwa) i uczestniczyli w wyścigach wytrzymałościowych w Austrii i Czechach w 2007.

World of Tanks: na 1 kwietnia… Mars napada

2017-03-30
Nadchodzący prima aprlils Wargaming swiętuje wyprawą na czwartą planetę od Słońca – na Marsa! Wybierz się na czerwoną planetę i nawiąż pierwszy kontakt w warunkach obniżonej grawitacji. Nowy tryb o nazwie Next stop: Mars! będzie dostępny od 31 marca do 2 kwietnia w World of Tanks na konsolach Xbox i Playstation 4. Atmosfera Marsa została przejęta przez kosmitów, a zadaniem czołgistów będzie zdominowanie jej powierzchni. Wskocz do specjalnego czołgu Lunar Chaffee i rozpocznij grę, aby przenieść się w zupełnie nowe warunki bitew…

Społeczność konsolowego World of Tanks zebrała 84 800 USD dla organizacji charytatywnej War Child

2017-03-28
W zeszłym roku Wargaming ogłosił partnerstwo z organizacją charytatywną War Child. Gracze mogli kupować w World of Tanks na konsolach Xbox One, Xbox 360 oraz Playstation 4 specjalne emblematy i pakiety, aby zbierać pieniądze na dzieci dotknięte konfliktami zbrojnymi na całym świecie. Dzięki szczodrości społeczności konsolowego World of Tanks udało się zebrać kwotę 84,800 USD, które zasiliły konto organizacji War Child. Jest to organizacja charytatywna wspierająca dzieci dotknięte koszmarem wojen, specjalizują się w pomocy najmłodszym.

Czołg Rudy 102 w World of Tanks na konsolach

2017-03-16
Wargaming informuje, że kultowy czołg Rudy 102 znany z serialu „Czterej pancerni i pies” dotarł do World of Tanks na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One i Xbox 360. Ten wyjątkowy czołg premium VI poziomu charakteryzuje się szybkostrzelnością oraz dobrą mobilnością.

TankBowl startuje w World of Tanks na konsolach

2017-01-17
Już od dziś do 1 lutego gracze World of Tanks na konsolach (Xbox One, Xbox 360, Playstation 4) mogą wywalczyć sobie miejsce w turnieju TankBowl. Aby to osiągnąć należy wziąć udział w wyzwaniach próbnych dla drużyny Niemiec lub USA. Najlepsi staną do playoffów, a następnie wezmą udział w TankBowl – turnieju, w którym można wgrać walutę do gry, mnożniki doświadczenia oraz inne cenne nagrody.

Aukcje charytatywne firmy Wargaming na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

2017-01-12
Firma Wargaming wspiera aktywnie działalność charytatywną na całym świecie. Z okazji zbliżającego się 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przygotowaliśmy dwie aukcje, z których cały dochód zostanie przeznaczony na cele tegorocznego finału! Każda z nich zawiera unikatowe przedmioty do gier i wartościowe, fizyczne gadżety związane z World of Tanks i World of Warships.

Partnerstwo Wargaming z organizacją charytatywną War Child

2016-12-12
Wargaming z dumą ogłasza partnerstwo z organizacją charytatywną War Child podczas tegorocznego okresu świątecznego. Organizacja pomaga dzieciom cierpiącym z powodu konfliktów zbrojnych na całym świecie. War Child zapewnia im bezpieczeństwo, edukację i dba, aby ich prawa były respektowane. Od dziś również gracze w World of Tanks na konsolach mogą przyłączyć się do pomocy kupując pakiet „For the Children” w World of Tanks na konsolach Xbox One, Xbox 360 oraz Playstation 4.

World of Tanks gotowe na PlayStation 4 Pro

2016-11-10
World of Tanks jest gotowe na premierę PlayStation 4 Pro! Dzięki wykorzystaniu nowej mocy obliczeniowej znacząco zwiększyliśmy rozdzielczość gry (każda klatka generowana jest w 3200x1800, następnie upscalowane sprzętowo do 4K). Dodaliśmy również obsługę HDR (High Dynamic Range) przy zachowaniu tej samej płynności rozgrywki. Czołgi mają teraz więcej detali dzięki czemu prezentują się jeszcze bardziej realistycznie, a środowisko gry zostało wzbogacone o nowe elementy i efekty graficzne na wszystkich mapach. Dzięki zastosowaniu HDR 10 elementy takie jak niebo, bagna czy woda wyglądają niesamowicie, a oświetlenie bazujące na fizyce powoduje, że World of Tanks na Playstaion 4 Pro jest przepięknym doświadczeniem dla graczy.

W niedzielę finał europejskiej ligi Wargaming.net w Katowicach

2016-10-21
Już w najbliższą niedzielę, 23.10.2016, w katowickiej ESL Arenie (ul. Żeliwna 38) odbędzie się wydarzenie, na którym poznamy najlepszą europejską drużynę w grze World of Tanks. Zawody będą transmitowane na żywo - http://wgl.gg/watch Podczas transmisji dla widzów zostaną przygotowane liczne konkursy, gdzie wygrać będzie można czołgi do gry, złoto i konta premium. Pierwszy mecz rozpocznie się o godzinie 15.00.

Pierwszy szwedzki czołg wjeżdża do World of Tanks

2016-10-05
Szwecja znana jest przede wszystkim z zespołu ABBA, Ingrid Bergman i Bjorna Borga. Niedługo będzie również popularna dzięki Strv m/42-57 Alt A.2— pierwszemu czołgowi tego kraju, który debiutuje w World of Tanks na PC. Jest to czołg średni typu premium VI tieru wyposażony jest w automatyczny mechanizm ładujący i wieżyczkę znaną z francuskiego AMX-13. Następnych 19 jednostek rodem ze Szwecji przyjedzie do World of Tanks jeszcze w tym roku.

World of Tanks: międzynarodowy turniej Champions Rumble

2016-10-04
Pierwszy sezon ligi Wargaming.net zbliża się do wielkiego finału, ale nie zwalniamy tempa. Challenger Rumble to międzynarodowy turniej poza sezonem zasadniczym, gdzie najlepsi mogą dowieść swoich umiejętności. To właśnie na Challenger Rumble zwycięzcy wywalczą prawo do udziału w późniejszym Champions Rumble, gdzie postarają się odebrać pas mistrzowski obecnie najlepszej drużynie globu – Na’Vi.
Nowości 1 - 15 z 113 1 2 3 4 5 » Ostatni