World of Tanks Blitz – Nowości gry online

World of Tanks Blitz z 80 milionami pobrań i nową linią czołgów

2017-02-23
Francuska linia czołgów przynosi ze sobą zwinne pojazdy z automatycznymi mechanizmami ładującymi pociski. Na początku drzewa jest dobrze znany polskim miłośnikom militariów – Renault FT. To pierwszy czołg w historii, który miał wieżyczkę zamontowaną na wieży, silnik z tyłu, a kierowcę na przedzie pojazdu. Na szczycie mamy do czynienia z prawdziwymi przedstawicielami wagi ciężkiej z mechanizmami automatycznego ładowania pocisków i dużą mocą, czyli czołgami AMX 50 120 i AMX 50B.

World of Tanks Blitz debiutuje na platformie Steam

2016-11-09
Wargaming z duma informuje, że World of Tanks Blitz debiutuje na Steam! Gra będzie dostępna od godziny 18.00 czasu polskiego na tej popularnej platformie cyfrowej dystrybucji. Gracze mobilni używający tabletów lub smartfonów mogą zmierzyć się z użytkownikami komputerów osobistych. Co ważne, każdy czołgista może zdecydować czy chce rywalizować z przeciwnikami z innych platform, czy zostać tylko przy własnej. Ponad 200 000 graczy wzięło udział w dwóch beta weekendach poprzedzających dzisiejszą premierę. Dzięki nim i ich opiniom możemy powiedzieć, że jesteśmy gotowi zaoferować prawdziwie multiplatformowe rozgrywki.

Halloween w World of Tanks Blitz

2016-10-11
W World of Tanks Blitz rozpoczęła się wyjątkowa rozgrywka pomiędzy siłami dobra i zła…Od dziś do 7 listopada gracze mają okazję opowiedzieć się po jednej ze stron i zdobyć okolicznościowe czołgi premium. Kto jest bliższy Twojej naturze… książę ciemności Drakula czy pogromca wampirów Van Helsing? Po wybraniu jednej ze stron konfliktu gracze, dzięki udziałowi w bitwach, będą zdobywać odpowiednio symbole światła lub pieczęcie ciemności.

Walka o supremację w World of Tanks Blitz

2016-07-31
W najnowszej aktualizacji 3.0 do World of Tanks Blitz przedstawiamy nowy tryb gry „Supremacja”, gdzie na mapach są specjalne sektory, których zajęcie i utrzymanie będzie stanowić klucz do zwycięstwa. Założenia rozgrywki są proste. Na każdej z map pojawiają się sektory do przejęcia. Przejmowanie tych miejsc daje punkty drużynie. Im więcej drużyna takich sektorów kontroluje tym szybciej zyskuje punkty. Aby wygrać należy zdobyć ich 1000 lub też klasycznie zniszczyć wszystkich przeciwników. Nowy tryb jest dostępny dla każdego z czołgów poziomów od V do X. Kluczową rolę będzie odgrywać tu współpraca drużyny, taktyka i plan na bitwę.

Drugie urodziny World of Tanks Blitz

2016-06-27
World of Tanks Blitz świętuje drugi rok istnienia na rynku. W tym czasie gra została udostępniona na iOS, Android i Windows 10, co czyni ją jedną z pierwszych, prawdziwych gier międzyplatformowych umożliwiający wspólną zabawę bez względu na system operacyjny i preferowane urządzenie. Już ponad 55 000 000 pobrało World of Tanks Blitz, rozegrano ponad 590 000 000 bitew i zniszczono 5 600 000 000 000 czołgów. Łącznie gracze spędzili w grze 4390 lat – dziękujemy naszym czołgistom.

Sezon treningowy w World of Tanks Blitz

2016-05-05
Aktualizacja 2.9 do World of Tanks Blitz jest nakierowana mocno na spełnienie oczekiwań graczy. Przede wszystkim zostały dodane pokoje treningowe. Usprawniono wydatnie mechanizm dobierania graczy do walki, a ponad 30 czołgów doczekało się usprawnień w charakterystyce bojowej. Dodatkowo, dwie unikatowe jednostki wejdą do gry – inspirowany kulturą science fiction “Schmalturm Starchaser” oraz „Rudy 102” znany z serialu „Czterej pancerni i pies”.

World of Tanks Blitz - dziś premiera gry na Mac OS X

2016-03-24
Wargaming z duma informuje, iż World of Tanks Blitz zadebiutowało dziś na Mac OS X czyniąc z gry tytuł prawdziwie multiplatformowy. Dotychczasowe 40 milionów graczy tej wersji World of Tanks (dynamiczne walki 7 na 7) będzie mogło znaleźć nowych przyjaciół i przeciwników w bitwach pomiędzy użytkownikami iOS, Android i Windows 10.

World of Tanks Blitz zmierza na Mac OS X

2016-03-09
Wargaming informuje, że World of Tanks Blitz zmierza na komputery Mac z systemem operacyjnym OS X. Już wkrótce dynamiczne walki czołgów w systemie 7 na 7 będą na wszystkich wiodących platformach sprzętowych z możliwością gry multiplatformowej.

Szoguni dumnie wkraczają do World of Tanks Blitz

2015-12-09
Wargaming informuje, że aktualizacja do World of Tanks Blitz o nazwie “Szoguni” jest już dostępna na całym świecie. Po raz kolejny zawartość gry została wydatnie rozbudowana – tym razem o 13 czołgów wprost z „kraju kwitnącej wiśni” oraz nową mapę. Japońskie drzewo technologiczne to trzy jednostki lekkie oraz pełna linia czołgów średnich wliczając w to szybkostrzelnego STA-1, potężnego i zwrotnego Type 61 czy wyjątkową maszynę poziomu dziesiątego, STB-1.

World of Tanks Blitz wkrótce na Windows 10

2015-12-01
Wargaming ogłasza, że World of Tanks Blitz, mobilna wersja komputerowego hitu, dostępny będzie wkrótce na Windows 10, który działa na ponad 110 milionach urządzeń. Specjalnie zaprojektowana wersja pod system Microsoftu i międzyplatformową rozgrywkę przyniesie ze sobą walki czołgów 7 na 7 na smartfony, tablety oraz komputery osobiste PC wyposażone w Windows 10.
Nowości 1 - 15 z 28 1 2 » Ostatni