Star Trek Online – Nowości gry online

Star Trek Online: Season 13 – Escalation już dostępne na konsolach

2017-06-09
Perfect World Europe i Cryptic Studios ogłosili, że Star Trek Online: Season 13 – Escalation jest już dostępne na konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Nowy epizod i nowe funkcje trafiły do wszystkich graczy, którzy zwiedzają świat tej 100% darmowej gry MMORPG bazującej na uniwersum Star Trek na konsolach. Do gry dodano aż dwa epizody: pierwszy, w którym kapitanowie staną u boku Lukari w walce ze zmilitaryzowaną rasą Tzenkethi oraz drugi, którego fabuła krąży wokół postaci Seli z Romulusa, dubingowanej przez Denise Crosby. Season 13 wprowadza również gry wojenne – nowy system, w którym 5-osobowe drużyny graczy rywalizować mogą o nagrody w scenariuszach PvE.

Star Trek Online: Season 13 – Escalation

2017-04-26
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że dodatek Star Trek Online: Season 13 – Escalation jest już dostępny na komputerach PC. Najnowszy sezon wprowadza nowe funkcje i zupełnie nową epizodyczną zawartość do tej 100% darmowej gry MMORPG bazującej na popularnym uniwersum Star Trek.

Star Trek Online: Season 12 na konsole

2017-04-19
Perfect World Entertainment Inc., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili premierę Star Trek Online: Season 12 – Reckoning na konsole Xbox One i PlayStation 4. Od teraz, również konsolowi gracze będą mieli okazję stawić czoła potężnej, wrogo nastawionej rasie Tzenkethi, podczas udziału w nowej zawartości fabularnej, we dwóch kosmicznych kolejkach i na pełnowymiarowym, kosmicznym polu bitwy.

Star Trek Online: Season 13 – Escalation

2017-03-30
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili Season 13 – Escalation dla Star Trek Online. Kontynuacja przygody w tej 100% darmowej grze MMORPG bazującej na uniwersum Star Trek nastąpi już 25 kwietnia na komputerach PC oraz na konsolach w późniejszym terminie. W Season 13 – Escalation gracze będą musieli zbadać starożytne korzenie Lukari, walcząc jednocześnie z nieuchronnym zagrożeniem ze strony Tzenkethi. Najnowsza aktualizacja do Star Trek Online to fabularna kontynuacja epickiej wojny z Tzenkethi, która wprowadzi jednocześnie zupełnie nowy system gier wojennych, w których drużyny graczy będą rywalizować ze sobą w scenariuszach PvE.

Star Trek Online: Agents of Yesterday od dziś w wersji na XBox One i PlayStation 4

2017-02-15
Perfect World Entertainment oraz Cryptic Studios ogłosili, że gra Star Trek Online: Agents of Yesterday jest teraz dostępna w wersji na Xbox One i PlayStation 4. Trzecie oficjalne rozszerzenie całkowicie darmowej gry MMORPG opartej na kultowym uniwersum Star Trek przenosi graczy w czasy, w których rozgrywa się akcja serialu Star Trek: Seria oryginalna. Kapitanowie wezmą udział w nowych misjach specjalnych, będą latać odpowiednimi dla tamtych czasów statkami i poznają epizody fabularne inspirowane telewizyjnym serialem, od którego wszystko się zaczęło.

Star Trek Online świętuje swoją 7. rocznicę z season 12 - Reckoning

2017-01-13
Perfect World Entertainment ogłosili premierę Season 12 – Reckoning do Star Trek Online. Premiera najnowszego rozdziału odbędzie się w 7 rocznicę gry – Reckoning trafi na komputery PC już 26 stycznia, a niedługo po tym na konsole Xbox One i PlayStation 4. Darmowe MMORPG osadzone w klasycznym uniwersum Star Trek świętować swoją rocznicę będzie wraz ze słynnym epizodem „Of Signs and Portents”, dwiema nowymi kosmicznymi kolejkami, nową kategorią systemu badań i rozwoju, darmowymi przedmiotami dla graczy oraz zupełnie nowymi mini-grami.