Orcs Must Die – Nowości gry online

Orcs Must Die! Unchained - Aktualizacja 1.3

2016-07-13
Wraz z aktualizacją 1.3 producent Robot Entertainment wprowadza do gry mnóstwo nowych dodatków. I tak w grze pojawia się królowa orków o imieniu Bionka, której zadaniem jest ochrona siepaczy. Fani wcześniejszych części gry będą z pewnością zachwyceni powrotem do klasycznej mapy trybu przeżycie "The Baths" oraz nowej mapy "Throne Room". Wprowadzony ponownie system 5 gwiazdek motywuje graczy do zaciętej walki i do osiągnięcia szczytu rankingu. Gracze o podobnych poglądach mogą teraz organizować się w gildiach i wspólnie wyruszać na łowy orków.

Aktualizacja 1.2 dla Orcs Must Die! Unchained

2016-06-01
W najnowszej aktualizacji Orcs Must Die! Unchained wydawca Gameforge i producent Robot Entertainment wysyłają brutalnego rębajło Bloodspike'a na poszukiwanie najładniejszej skórki z orka. Dla Bloodspike'a nie ma różnicy między wrogiem a przyjacielem - jego pasywna umiejętność „Żądny krwi” zadaje obrażenia zarówno wrogom, jak i sprzymierzonym siepaczom znajdującym się w pobliżu.

Pierwsza aktualizacja po wystartowaniu open bety Orcs Must Die! Unchained

2016-04-22
Wielki sukces open bety - ponad milion pobrań klienta gry Orcs Must Die! Unchained w ciągu trzech tygodni. Czas na lodową śmierć i szatkowanie zielonoskórych w aktualizacji „Przysięga arktycznego księcia”. Po bezskutecznym szturmowaniu zamków, portów i twierdz, siepacze próbują teraz swojego szczęścia na nowej mapie „Avalanche” - lodowej odmianie znanej już wszystkim graczom mapy „Surrounded”. Aktualizacja wprowadza nowego bohatera w skórze niedźwiedzia polarnego o imieniu „Tundra”.

Orcs Must Die! Unchained przechodzi w fazę otwartej bety

2016-03-29
Wprowadzając trzecią odsłonę udanej serii gry Orcs Must Die! z gatunku action tower defense, Gameforge i deweloper Robot Entertainment wybiegają na ostatnią prostą: Wspólny projekt Orcs Must Die! Unchained przechodzi dziś w fazę otwartej bety! Dzięki temu od teraz do gry może dołączyć każdy bez ograniczeń i połączyć się w trybie „Przeżycie” z przyjaciółmi albo stawić im czoło w trybie „Podbój”, tworzyć pułapki, używać broni, a przy tym – zgodnie z tradycją całej serii – wysyłać całe masy orków na tamten świat.

Aktualizacja 2.7 w Orcs Must Die! Unchained

2016-02-05
Producent Robot Entertainment wykorzystuje czas zamkniętej bety Orcs Must Die! Unchained na dopracowanie swojej gry. I tak rozszerzono tryb kampanii „Przeżycie” o ponad 50 wyzwań, w których gracz może sprawdzać swoje umiejętności, levelować swoje konto oraz modyfikować pułapki i przez to zwiększać ich skuteczność, zmieniać ich wygląd oraz personalizować je według swojego gustu. Ponadto w aktualizacji 2.7 gracz ma możliwość wybrania własnej ścieżki postaci. Posiada również do dyspozycji trzy nowe mapy trybu „Przeżycie”, więcej pułapek oraz garść świeżutkich siepaczy.

Nowa mapa trybu Survival "Surrounded" w Aktualizacji 2.6 Orcs Must Die! Unchained

2015-12-04
Najnowsza aktualizacja Orcs Must Die! Unchained producenta Robot Entertainment koncentruje się na trybie PvE „Survival“. Patch 2.6 oprócz nowej mapy „Surrounded“ oferuje również system craftingu, który pozwala graczom przerobić zebrane na mapie materiały na eliksiry, zwoje lub strażników. Podczas gdy eliksiry i zwoje dostarczają graczowi odpowiednich buffów, to strażnicy pełnią funkcję NPC, których można umieszczać na wyznaczonych punktach pola bitwy i tym sposobem wprowadzać kolejne taktyczne komponenty do gry.

Nowy heros w Orcs Must Die! Unchained

2015-10-09
W najnowszej aktualizacji bety Orcs Must Die! Unchained wydawcy z Gameforge oraz producenci z Robot Entertainment wysyłają do walki figlarną czarodziejkę Zoey. Jako młoda adeptka magicznego kusztu nie panuje zawsze do końca nad swoimi mocami, co owocuje różnymi skutkami. Na początku każdego starcia żywioł jej ataku podstawowego jest dobierany losowo, tak że nigdy nie wiadomo, czy Zoey zaatakuje ogniem czy może jednak lodem.