Ogólne wiadomości

W Białymstoku powstaje pierwszy w Polsce profesjonalny pub eSportowy

2017-07-05
Sporty elektroniczne z roku na rok stają się coraz popularniejszą formą rozrywki dla milionów graczy na całym świecie. Wraz z rozwojem e-sportu, powstają także specjalne lokale, które konsolidują lokalną społeczność graczy. Nowy trend zawitał także do Polski. Już w najbliższy piątek, 7 lipca w Białymstoku odbędzie się wielkie otwarcie nowego centrum e-sportu oraz gier wideo – Games United eSports Pub.

Splyce tryumfuje w playoffach CWL Global Pro League Stage 1

2017-06-01
W miniony weekend nastąpiło rozstrzygnięcie tygodni rywalizacji w ramach Call of Duty World League. Drużyna Splyce, jedyny europejski reprezentant, po raz pierwszy na amerykańskiej ziemi, zdobyła pierwsze miejsce w playoffach CWL Global Pro League Stage 1. Przez trzy dni osiem topowych drużyn z CWL Global Pro League Stage 1 prowadziło walkę, która wyłoniła zwycięzcę turnieju na zasadach double elimination.

Wargaming Labs obecne po raz pierwszy w Polsce na Digital Dragons 2017

2017-05-17
Digital Dragons 2017 to największa konferencja biznesowa dla branży gier w Europie centralnej. Tegoroczna edycja odbędzie się 22 i 23 maja w centrum kongresowym ICE w Krakowie. Przedstawiciele Wargaming Labs, platformy wspierającej twórców gier komputerowych, pojawią się na niej po raz pierwszy w Polsce.

Platformy Hitbox i Azubu łączą się w Smashcast

2017-05-10
Smashcast, to nowa, największa poza Azją, niezależna platforma nadawcza zajmująca się e-sportem i współzawodnictwem w grach wideo, która powstała na skutek fuzji dwóch wiodących marek tej branży – Hitbox i Azubu – oraz integracji zaplecza technicznego obu serwisów. Nowopowstała firma i dostarczana przez nią usługa plasuje się zasięgiem bezpośrednio za Twitch.tv i stanowi obecnie jego najpoważniejszą konkurencję.

Darmowe rozszerzenie do The Climb już dostępne

2016-12-06
Do wspinaczkowej gry VR od Cryteka The Climb zawitała darmowa aktualizacja, dodająca wsparcie kontrolerów Oculus Touch, nową, zimową lokację i wiele więcej. Po raz pierwszy gracze na całym świecie mogą doświadczyć dreszczu emocji, płynących ze zdobywania wirtualnych szczytów w The Climb za pomocą intuicyjnych ruchów rąk, a to wszystko przy pomocy kontrolerów Oculus Touch. Muszą wychylać się w poszukiwaniu najdogodniejszych zaczepów i znaleźć swój własny rytm wspinaczki. Gracze poczują się, jakby rzeczywiście przeskakiwali z jednej ściany skalnej na drugą w wyścigu o najlepsze miejsca na nowych globalnych tablicach rankingowych Oculus Touch. Odkryją przy tym wszystkie pozostałe poziomy i tryby, dostępne w The Climb.

Perfect World - czarnopiątkowymi wyprzedażami

2016-11-25
Święto dziękczynienia jest tuż za rogiem i nie możemy się doczekać, aż podzielimy się z wami naszymi czarnopiątkowymi wyprzedażami, które będą miały miejsce już w ten weekend. Świętujemy oferując naszej społeczności ogromne zniżki na Zen i całe mnóstwo przedmiotów w Neverwinter, Star Trek Online, Swordsman, PWI i Forsaken World.

Bohater w centrum uwagi – seria filmów „Meet The Dwarves” rozpoczyna się zwiastunem Boindila Twoblade’a

2016-11-10
The Dwarves przygotowują się na premierę 1 grudnia – czas poznać bohaterów gry! Dziś w centrum uwagi: odważny i dziki Boindil Twoblade, jeden z najlojalniejszych towarzyszy i przyjaciel Tungdila. Boindil to szybki i srogi wojownik, kochający dobrą walkę. Dzierży dwa topory i dzięki swojej szybkości na polu walki, pozostawia w tyle zarówno sojuszników jak i wrogów.

Rozdawanie kodów do HIT (Heroes of Incredible Tales)

2016-11-07
Rozdawanie kodów do gry HIT (Heroes of Incredible Tales) (Android version). HIT oferuje płynne i dynamiczne bitwy, cztery zróżnicowane klasy postaci o wyjątkowym uzbrojeniu, umiejętnościach i atakach, cenne nagrody za osiągnięcia na polu walki oraz wiele opcji indywidualizacji i przystosowania.

Fantasy War Tactics świętuje pierwsze urodziny wydarzeniami specjalnymi

2016-11-06
Nexon Korea zaprasza graczy z całego świata na obchody pierwszych urodzin mobilnej gry strategicznej RPG Fantasy War Tactics. Świętowanie zaczyna się już w ten weekend i potrwa do 17 listopada. W ramach podziękowań za wsparcie i oddanie, gracze, którzy zalogują się do gry w tym okresie, otrzymają liczne niespodzianki, między innymi nowe stroje dla bohaterów, wyposażenie i wiele więcej, aby ich podróż przez ogromny świat gry przebiegała jeszcze przyjemniej.

HIT dodaje nową klasę Łucznika w dzisiejszej aktualizacji

2016-11-03
Nexon i NAT Games dodają dziś dużą aktualizację do Heroes of Incredible Tales (HIT). Oparta na silniku Unreal Engine 4 gra akcji RPG na urządzenia mobilne została pobrana już 13 milionów razy na całym świecie. W 100 dni od momentu światowej premiery tytułu, gracze stworzyli m.in. ponad 4 miliony bohaterów i pokonali 5,5 miliona pięter wieży Tower of Trials. HIT to fantastyczna bijatyka o grafice mogącej konkurować z grami AAA. Za realizację tytułu odpowiada uznany twórca produkcji takich jak Lineage II i TERA.

FreeGalaktus 2016: 76 gier zgłoszonych przez twórców z 17 krajów

2016-11-03
Galaktus PR informuje, że zakończono etap przyjmowania zgłoszeń uczestników do konkursu FreeGalaktus 2016. Inicjatywa, mająca na celu wyłonienie najciekawszego projektu, stworzonego przez twórców gier niezależnych, weszła w decydującą fazę. W dniach 19-20 listopada, w trakcie trwającego wówczas East Games United w Białymstoku, poznamy zwycięzców konkursu w dwóch kategoriach – People’s Choice i Jury.

FreeGalaktus 2016 – To ostatni moment na zgłoszenie gry do konkursu

2016-10-26
Galaktus PR, agencja obsługująca klientów z branży technologicznej oraz growej, informuje, że już za 5 dni upływa termin zgłaszania swoich gier do konkursu FreeGalaktus. Zgłoszenia, które wpłyną do 31 października wezmą udział w głosowaniu Jury, w którym do wygrania są m.in.: kampania PR w Polsce i Europie, zagwarantowane stanowiska na targach Casual Connect 2017, East Games United 2016, Pixel Heaven 2017 i Reboot Develop 2017 oraz wystąpienie na Digital Dragons 2017, gdzie zwycięzca zaprezentuje swoją grę szerszej publiczności.

Razer informuje o zakupie THX

2016-10-19
Razer potwierdził dziś zakup większości aktywów THX Ltd. i przyłączenie do zespołu tak zarządu, jak i pracowników firmy. Szczegółowe informacje finansowe na temat transakcji, która miała miejsce w pierwszej połowie października, nie zostały ujawnione.

InnoGames publikuje materiał wideo o trzech nowych grach, znajdujących się właśnie w produkcji

2016-10-14
InnoGames udostępniło właśnie krótki materiał wideo prezentujący po raz pierwszy publicznie trzy gry znajdujące się obecnie w produkcji.  45-sekundowy klip przedstawia strategiczną grę MMO w technologii Unity, MMORPG z emocjonującymi, wieloosobowymi starciami z bossami, oraz RPG z nurtu survival skupiające się na tworzeniu przedmiotów. Wszystkie te pozycje ukażą się na platformach mobilnych. Daty premier nie zostały na razie ujawnione, a projekty znajdują się w różnych stadiach testów rozgrywki.
Nowości 1 - 15 z 127 1 2 3 4 5 » Ostatni