Neverwinter – Nowości gry online

Mnóstwo wydarzeń w Neverwinter, Star Trek Online i innych grach

2017-06-01
Perfect World przygotowuje się do letnich wydarzeń we wszystkich swoich tytułach. W czerwcu i lipcu, gracze w Neverwinter, Star Trek Online, Champions Online, PWI, Forsaken World i Swordsman będą mogli brać udział w specjalnych wydarzeniach w wakacyjnym stylu, by zdobywać nagrody w swoich ulubionych grach. Poniżej dostępna jest pełna rozpiska, co ciekawego czekać będzie na graczy w czołowych tytułach Perfect World.

Neverwinter świętuje 15 milionów graczy

2017-05-02
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że pula graczy Neverwinter – darmowej gry MMORPG osadzonej w uniwersum Dungeons & Dragons – przekroczyła właśnie 15 milionów zarejestrowanych użytkowników na komputerach PC i konsolach Xbox One i PlayStation®4. Grać można już z ponad 110 krajów na całym świecie – ostatni do tej listy dołączył Hong Kong na PS4.

Aktualizacja Neverwinter: Shroud of Souls

2017-04-06
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili premierę Neverwinter: Shroud of Souls. Najnowsza aktualizacja dla tej gry MMO opartej na uniwersum Dungeons & Dragons trafi na komputery PC już 2 maja, a na konsole Xbox One i Playstation 4 później tej wiosny.

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy już dostępne

2017-02-23
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter: The Cloaked Ascendancy jest już dostępne na komputerach PC. Miasto Neverwinter jest atakowane przez stowarzyszenie Cloaked Ascendancy, grupę czterech magów wyrwanych z wieży Cloak Tower podczas czarospaczenia – czarnoksiężnicy dzięki swojej nowej, niezwykłej mocy pochodzącej ze sfery Far Realm, pragną odbić tron z rąk Lorda Neverwinter. Najnowsza aktualizacja do tego darmowego MMORPG, osadzonego w świecie Zapomnianych Krain uniwersum Dungeons & Dragons zawiera nową kampanię, strefę przygodową, odnowione podziemia, potyczkę i inne. Dodatek Cloaked Ascendancy trafi na konsole Xbox One i PlayStation 4 później w tym roku.

Neverwinter: The Cloaked Ascendancy trafi na komputery PC już 21 lutego

2017-02-01
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter: The Cloaked Ascendancy trafi na komputery PC już 21 lutego. Neverwinter raz jeszcze zagrożone jest czarospaczeniem, gdy czterech magów wyrwanych przez tę plagę z wieży Cloak Tower powraca, by uzurpować sobie tron. W najnowszym dodatku do tej darmowej gry MMORPG, bazującej na uniwersum Dungeons & Dragons, poszukiwacze przygód będą mogli skorzystać z wielu zupełnie nowych możliwości, w tym z nowej kampanii, strefy przygód, potyczki i innych. Aktualizacja trafi na konsole Xbox One i PlayStation®4 później w tym roku.

Aktualizacja Neverwinter: Storm King’s Thunder – Sea of Moving Ice już dostępna na konsolach Playstation 4 i Xbox One

2017-01-19
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter: Storm King’s Thunder – Sea of Moving Ice jest już dostępne na PlayStation 4 i Xbox One. Aktualizacja do Neverwinter: Storm King’s Thunder wprowadza kilka nowych funkcji, w tym ekspansywną strefę przygodową, morskie podróże, zaawansowaną mini-grę rybacką, nowe artefaktyczne uzbrojenie, poszukiwanie skarbów i epickie starcie z mroźnymi olbrzymami w ich twierdzy Svardborg.

Aktualizacja do Neverwinter: Storm King’s Thunder trafi na konsole PlayStation 4 i Xbox One już 17 stycznia

2016-12-21
Perfect World ogłosiło następną aktualizację dla konsolowej wersji Dungeons & Dragons: Neverwinter. Poszukiwacze przygód na PlayStation 4 i Xbox One staną przed niełatwym zadaniem odbicia twierdzy Svardborg z rąk potężnych mroźnych olbrzymów, gdy już 17 stycznia 2017 aktualizacja z lokacją Sea of Moving Ice trafi na konsole. Dodatek do Neverwinter: Storm King’s Thunder wprowadzi kilka nowych funkcji, w tym ekspansywną strefę przygodową, morskie podróże, zaawansowaną mini-grę rybacką, nowe artefaktyczne uzbrojenie, poszukiwanie skarbów i epickie starcie z mroźnymi olbrzymami w ich legowisku.

Neverwinter na Playstation 4 już dostępne

2016-07-19
Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter – darmowa gra ze świata Dungeons & Dragons – jest teraz dostępna na PlayStation 4. Gracze Neverwinter doświadczą w pełni rozwiniętej gry RPG w uniwersum od Wizards of the Coast, której akcja rozgrywa się na Wybrzeżu Mieczy Zapomnianych Krain, gdzie świat jest żywy a wątki fabularne wciągające.

Już dziś wczesny dostęp do Neverwinter na Playstation 4

2016-07-15
Dziś, Perfect World Entertainment i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter – oparta na uniwersum Dungeons & Dragons, darmowa gra MMORPG – jest od dziś dostępne na PlayStation®4 poprzez zakup pakietu „Onyx Head Start Pack”. Oficjalną premierę na PlayStation®4 gra będzie miała już 19 lipca. Wyzwania i przygody, które czekać będą na graczy na Wybrzeżu Mieczy uniwersum Zapominanych Krain, zobaczyć można w oficjalnym zwiastunie filmowym dostępnym poniżej.

Neverwinter: Strongholds launches on August 11th for PC

2015-07-16
Neverwinter: Strongholds – the seventh expansion for the action MMORPG set in the Dungeons & Dragons’ Forgotten Realms universe from Wizards of the Coast – will be available on Aug. 11 for PC. Strongholds introduces the largest playable map released for Neverwinter and it’s all about players banding together to take back a stronghold from the wild. The initial expansion will focus on player-versus-environment gameplay in order to allow guilds the opportunity to build their strongholds before taking the fight to other players when large scale player-versus-player content launches in September.

Neverwinter: Strongholds już latem 2015

2015-05-22
Perfect World Europe i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter: Strongholds – siódmy dodatek do MMORPG akcji osadzonego w świecie Zapomnianych Krain Dungeons & Dragons od Wizards of the Coast – trafi na komputery PC latem 2015. Powracając do dawnych historii Dungeons & Dragons, Neverwinter: Strongholds pozwoli gildiom na podbicie twierdz i ich okolic, które zostały opanowane przez dzicz. Po oczyszczeniu terenów, członkowie gildii będą mogli wybudować systemy obronne zarówno w, jak i na obrzeżach warowni, przy użyciu struktur, takich jak baraki i dodatkowych jednostek uzbrojonych do walki z najeźdźcami. Po zabezpieczeniu warowni, gildie będą mogły walczyć z otoczeniem, jak i również innymi graczami, by zapewnić sobie utrzymanie kontroli na swoich ziemiach.

Neverwinter Xbox One przyciągnęło ponad 1.6 miliona graczy

2015-05-18
Dziś, Perfect World Europe B.V., wiodący wydawca darmowych gier MMORPG i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter jest jednym z czołowych darmowych tytułów na konsole Xbox One, wszechstronny system gier i rozrywki od Microsoft, z ponad 1.6 milionem graczy w 2015. By zachować świeżość świata Neverwinter, Cryptic wprowadzi do gry kolejne 5 darmowych rozszerzeń, które czerpać będą z popularnych linii fabularnych Dungeons & Dragons, w tym Tyranny of Dragons oraz Elemental Evil.

Neverwinter jest już dostępne na Xbox One

2015-04-01
Dziś, Perfect World Europe B.V. i Cryptic Studios ogłosili, że Neverwinter jest już dostępne na Xbox One, wszechstronnym systemie rozrywki i gier od Microsoft, w 33 regionach na całym świecie, w tym w Europie, Rosji oraz Północnej i Południowej Ameryce. Neverwinter wprowadza do gatunku RPG na konsole Xbox One żywy świat i wciągające wątki fabularne oparte na serii Dungeons & Dragons, a wszystko to całkowicie za darmo. Na początku Neverwinter zawierać będzie zawartość z podstawowej wersji gry, wszystkie grywalne klasy, w tym Czarnoksiężnika Plagi, oraz dodatek Tyranny of Dragons, co pozwoli graczom odkrywać najnowsze przygody Dungeon & Dragons razem z przyjaciółmi. Konsolowa wersja gry będzie również wykorzystywać możliwości Xbox One, w tym integrację listy znajomych i zoptymalizowaną kontrolę, co ułatwi graczom przejście z pecetów na konsole.
Nowości 1 - 15 z 43 1 2 3 » Ostatni