Destiny – Nowości gry online

Destiny 2 ukaże się na PC już 24 października

2017-06-14
Firmy Bungie i Activision Publishing, Inc., wspólnie należące do spółki Activision Blizzard, Inc. ogłosiły wcześniejszą datę premiery Destiny 2 w wersjach na PlayStation 4 oraz Xboksa One (subskrypcja PlayStation Plus lub Xbox Live Gold jest wymagana do pełnego doświadczenia), zaplanowaną na 6 września.  Pecetowa wersja gry ukaże się 24 października, a zamówienia przedpremierowe są już dostępne poprzez Battle.net, gamingową usługę sieciową od Blizzard Entertainment.

Destiny 2: Przebojowa kontynuacja największej konsolowej premiery ukaże się 8 września

2017-03-30
Studio Bungie i wydawca Activision Publishing należący do rodziny Activision Blizzard zapowiedzieli dziś oficjalnie Destiny 2, kontynuację globalnego hitu Destiny, gry akcji FPP, która zabrała graczy w pełną rozmachu i przygód misję obrony ludzkości przed anihilacją. Opublikowany dziś oficjalny zwiastun zapowiadający Destiny 2, zatytułowany „Odezwa”, daje przedsmak fabuły gry koncentrując się na jej bohaterach.

Aktualizacja The Taken King dla Destiny

2015-09-15
Odbyła się premiera największego w historii dodatku do gry Destiny – The Taken King. Najnowsze dzieło firmy Bungie oraz Activision to nowe przygody, wyzwania, przeciwnicy oraz bronie – to największe dopełnienie uniwersum Destiny jakie do tej pory powstało. Dodatkowo w piątek 18 września o godzinie 19:00, rozpocznie się nowa misja typu raid – „King's Fall”, która będzie stanowić dla milionów graczy dodatkowe wyzwanie i okazję do zebrania unikalnych łupów.