Crossout – Nowości gry online

Crossout: premiera gry

2017-06-01
Targem Games oraz Gaijin Entertainment ogłosiły premierę post-apokaliptycznej gry MMO akcji – Crossout na trzech najpopularniejszych platformach: PC, PlayStation 4 oraz Xbox One. Akcję umiejscowiono w 2047 roku, w świecie wyludnionym przez epidemię tajemniczego wirusa – tytułowego „Crossouta”. Mieszkańcy Ziemi, którzy przetrwali kataklizm, muszą teraz walczyć o resztki cennych zasobów we własnoręcznie zbudowanych pojazdach.

Clan Wars w Crossout

2016-11-16
W Crossout, grze MMO opartej na walkach postapokaliptycznych pojazdów, pojawiła się kolejna aktualizacja. Tym razem do XO trafił nowy tryb gry otwarty dla wszystkich graczy – Clan Wars. Popularne „Wojny Klanów” to rozgrywki, w których zawodnicy toczą ze sobą pojedynki o najwyższe lokaty w tabelach wyników. CW w Crossout to nie tylko okazja do zdobycia sławy w międzynarodowym środowisku graczy, ale także szansa na pozyskanie unikatowego zasobu wykorzystywanego do tworzenia zabójczych broni – Uranu.

Nowa aktualizacja w Crossout

2016-10-20
Gaijin Entertainment i Targem Games ogłosili, że w Crossout, grze MMO opartej na walkach postapokaliptycznych pojazdów, pojawiła się kolejna aktualizacja. Tytuł, będący w trakcie zaawansowanych, zamkniętych beta testów, wzbogacił się o frakcję, zainspirowaną średniowieczną Europą i rycerzami. Wraz z kolejną grupą bohaterów postronnych, w grze pojawią się nowa mapa oraz dodatkowe elementy, wzbogacające budowę śmiercionośnych maszyn, w tym broń i emblematy.

War Thunder i Crossout na Poznań Game Arena 2016

2016-10-14
Gaijin Entertainment informuje o atrakcjach, które czekają na fanów twórcy i wydawcy gier w dniach 21-23 października na Poznań Game Arena 2016. Hale Międzynarodowych Targów Poznańskich jako jedyne w Polsce będą gościć najnowsze produkcje MMO Gaijin Entertainment – War Thunder wraz z dodatkiem „Wilki Morskie” oraz Crossout.

Crossout: ruszyły zamknięte beta testy postapokaliptycznego MMO

2016-04-05
Studio Gaijin Entertainment, autor War Thunder, oraz studio Targem Games rozpoczynają zamkniętą fazę beta testów swojej najnowszej produkcji, postapokaliptycznej gry MMO – Crossout. Deweloperzy zapowiadają systematyczne wprowadzanie aktualizacji i dodatkowych elementów. Wśród usprawnień, które czekają zawodników w niedalekiej przyszłości jest m.in. wsparcie Virtual Reality, czyli Wirtualnej Rzeczywistości, która przeniesie gracza na całkiem nowy poziom interakcji w trybie budowania pojazdów.

Rusza kolejna tura zamkniętych testów Crossout

2016-01-28
Crossout, postapokaliptyczne mmo od twórców War Thunder, wchodzi dziś w kolejną fazę testów “Battle Testing”. Ci gracze, którzy jeszcze nie zarejestrowali się na oficjalnej stronie wciąż mają szansę dołączyć do gry. Zgłoszenia można składać do końca przyszłego tygodnia. Od 28 stycznia do 7 lutego br. Gaijin Entertainment będzie rozsyłać dodatkową pulę zaproszeń do testów.

Crossout – nowe postapokaliptyczne MMO zapowiedziane

2015-05-20
Gaijin Entertainment, twórcy War Thunder, oraz Targem Games ogłosili dziś swoją najnowszą grę mmo, Crossout. Nowy tytuł znajduje się obecnie w fazie pre-alpha na platformę PC. Gracze zostaną przeniesieni w sam środek postapokaliptycznego świata, zniszczonego przez inwazję obcych oraz testy genetyczne wśród ludzi. Kluczem do przetrwania w Crossout jest walka w otwartych bitwach PvP przy użyciu uzbrojonych i opancerzonych pojazdów, budowanych i ulepszanych przez gracza. Kreatywność i zmysł konstruktorski będzie w Crossout tak samo ważny jak zręczność czy taktyka.