Combat Arms – Nowości gry online

Combat Arms: Reloaded inspiracją dla nowej piosenki Dan Bulla

2017-07-08
Nexon Europe nawiązał współpracę z sensacją brytyjskiego rapu, Dan Bullem. Powstał utwór o kultowej strzelaninie Combat Arms, który można znaleźć na kanale YouTube rapera. Combat Arms: Reloaded jest zmodernizowaną wersją znanej strzelaniny Combat Arms z przebudowaną i zbalansowaną mechaniką oraz na nowo zaprojektowanymi efektami wizualnymi.

Zmiany w Combat Arms

2016-11-16
Nexon Europe rozpoczął potężną „Operation Janus”, która wprowadzi do sieciowego shootera Combat Arms zmiany w silniku graficznym, UI/UX oraz nowy system kojarzenia meczów. Beta testy Operation Janus rozpoczną się przebudową oryginalnego silnika LithTech Jupiter, który będzie od teraz wspierał zaawansowane funkcje graficzne, porównywalne z nowoczesnymi silnikami gier. Gracze mogą wybrać pomiędzy oryginalnym lub zmodernizowanym silnikiem, pozwalającym użytkownikom o różnych ustawieniach graficznych grać na tym samym serwerze.

Siedem lat Combat Arms na infografice oraz nowa wersja ulubionej mapy graczy

2016-03-23
Combat Arms, popularna darmowa strzelanka z ponad 15 milionami zarejestrowanych graczy otrzymała dziś nową wersję uwielbianej przez nich mapy, Death Room. Znajdująca się w głębokiej sekretnej placówce, mapa ta poprzednio oferowała intensywną walkę w zwarciu, w stylu „wysokie ryzyko – wysoka nagroda”. Nowa przebudowana mapa w wersji przezroczystej, zamiast betonowych, posiada szklane ściany, dając graczom lepszy widok na otoczenie. Przeróbka powoduje, iż użytkownicy będą musieli zmienić taktykę i wprowadza do rozgrywki trochę pięknego, nieprzewidywalnego chaosu. Od 23.03.2016 do 05.04.2016 wszystkie mecze rozgrywane na Death Room (Przezroczysty) nagradzane będą 100% PREMIĄ do EXP/GP, aby docenić graczy, którzy mają dość odwagi, by walczyć na tej pozbawionej jakichkolwiek kryjówek arenie.

Promocje z okazji Dnia świętego Patryka w Comabt Arms

2016-03-17
Dzisiaj w grze Combat Arms wszystko będzie zielone, a to za sprawą specjalnej, limitowanej edycji przedmiotów, wydanych z okazji Dnia św. Patryka. Każdy gracz, który zaloguje się do gry, otrzyma brodę mitologicznego skrzata Leprechuana. Dodatkowe przedmioty, jak kapelusz Leprechuana i zielony sierp, czekają na graczy za czas spędzony w grze.

Nowy tryb Hunted do Combat Arms

2015-12-11
W grudniu do popularnej, darmowej strzelanki sieciowej Combat Arms zostanie dodana cala masa zawartości, w tym nowe tryby gry, wydarzenia i wiele więcej. Bitwa toczyć się będzie na leśnej mapie Dark Hills, gdzie gracze pojawią się z pustymi rękoma i będą musieli znaleźć jedną z ukrytych broni, aby mieć szanse na zwycięstwo.

Aktualizacja w Combat Arms

2015-09-15
Nexon Europe przedstawia WAR, największą aktualizację w sieciowej strzelance Combat Arms, wprowadzającą więcej akcji i usprawniającą rozgrywkę. Gracze już teraz mogą cieszyć się dwoma dodatkami, będącymi częścią WAR. Master Gunner oraz Treasure Ship.

Combat Arms łączy 13 milionów graczy

2015-07-01
Ponad 7 milionów europejskich i 6 milionów amerykańskich kont znajdzie się w jednym serwisie, obejmującym ponad 13 milionów zarejestrowanych użytkowników. W celu uświetnienia połączenia terytoriów Nexon Europe ogłosił, iż w grze będzie miała miejsce seria wydarzeń specjalnych, w których gracze będą mogli wygrać przedmioty z gry.

Najlepsi gracze CA:LOS kontra devsi – niesamowity mecz na zakończenie CBT2 już dziś na Twitchu

2015-06-03
Drugi zamknięty beta-test Combat Arms: Line of Sight zakończy się prawdziwym hitem. W meczu 8 na 8 spotkają się najlepsi gracze fazy CBT2 i zagrają przeciwko zespołowi mistrzów gry oraz devsów, w tym byłego zawodnika e-sportowego Mr. JK aka Jungle Kings oraz mistrza taktyki Mr. T-Daddy. Topowi gracze zostali wyłonieni na podstawie statystyk oraz skilli i dziś – w jedynym w swoim rodzaju pojedynku – stawią czoła samym twórcom Combat Arms: Line of Sight.

Combat Arms po obu stronach Atlantyku

2015-05-27
Nexon Europe i Nexon America ogłaszają, że we wtorek, 30 czerwca, połączą siły i stworzą jeden serwis wielokrotnie nagradzanego tytułu Combat Arms, łącząc najlepsze elementy gałęzi europejskiej i północnoamerykańskiej. Rozszerzona społeczność Combat Arms to jeszcze więcej urozmaicenia i jeszcze więcej zabawy na każdym poziomie. Ruch ten jest w pełni zgodny z globalną strategią Nexon, aby stwarzać najlepsze warunki dla graczy już istniejących jak i przyszłych tytułów.

Combat Arms: Line of Sight - rejestracja rozpoczęta

2015-05-13
Strona rejestracji do drugiego zamkniętego beta-testu Combat Arms: Line of Sight jest już dostępna. Beta-test jest limitowany do 6000 graczy. Pierwsze 2000 zarejestrowanych graczy otrzyma gwarantowany dostęp do gry oraz 2400 punktów Unlock, których można użyć wraz ze startem bety do odblokowania dodatkowej broni i ekwipunku. Reszta graczy zostanie rozlosowana po 26 maja, gdy rejestracja zostanie zakończona. Na podstawie opinii graczy z pierwszego beta-testu wprowadzono wiele poprawek oraz wiele nowej zawartości – bronie, funkcje, mapy oraz nowe super-moce do wypróbowania.
Nowości 1 - 15 z 29 1 2 » Ostatni