Program

Discord

Model: free

Oficjalna strona: discordapp.com

Discord to bardzo sympatyczny VoIP messenger dla gier, po funkcjach czasami przypomina RaidCall. Jest możliwość stworzenia grup. Podtrzymuje mnóstwo operacyjnych systemów w tej liczbie klient dla Windows, Linux, Android i tak dalej.

Mem Reduct 2.4

Model: free

Oficjalna strona: henrypp.org/?product=memreduct

Mem Reduct to niewielkie stosowanie dla zwolnienia pamięci. Daje w tej liczbie możliwość zwolnić systemowy cash, modyfikowane i przestające strony pamięci. W wyniku pozwala zmniejszyć nawał pracy pamięci.

Razer Comms v 1.60

Model: free

Oficjalna strona: www.razerzone.com/comms

Uniwersalne rozwiązanie dla graczy łączy wysoki-różnice jakościowe wyrażać łączność i czat, możliwość tworzenia grup. Komunikacja i wsparcie integracji czat ogólny do wielu gier pozwoli Ci utrzymać stałą komunikację bez uszczerbku dla rozgrywki. Zgodnie z Razer to informuje graczy.

MyTeamVoice

Model: free

Oficjalna strona: myteamvoice.com

MyTeamVoice jest stosunkowo młody projekt przeznaczony do profesjonalnego zespołu z wiele dzwonki i gwizdki na jakość organizacji. Równolegle iść w kierunku tworzenia serwerów głosowych natychmiastowy spontaniczne i szybkiej gry.

Xfire

Model: free

Oficjalna strona: www.xfire.com

Xfire klient głos z czynnika społecznego (Szukaj dla spółdzielni, zarówno w i poza grą) + ma wbudowany plik transferu i przechwytywania wideo. W jego przypadku wiek projektu jest jedyną korzyścią, mnóstwo funkcji, które można pozazdrościć.

Razer Surround

Model: free

Oficjalna strona: www.razerzone.com/surround

Razer Surround daje graczom lepiej dźwięku 7.1 surround z każdej stereonaušnikami. Przy użyciu najwyższej technologii, algorytmy dźwięku otoczenia, Razer będzie Surround środa niezwykle jasno brzmiące i pozwoli graczom do kalibracji pozycyjny dźwięk, w zależności od własnych upodobań. Takie możliwości dostosowywania zapewnić dokładność bezprecedensowy, zapewniając graczom niesprawiedliwą przewagę.
Program 1 - 7 z 60 1 2 3 4 5 » Ostatni