Cosplay & Art

League of Legends - Malzahar

Gra: League of Legends
Idea zrobić ten cosplay powstała absolutnie spontanicznie, kiedy przeglądałam rysunki po LoL. Malzahar - jeden z ulubionych bohaterów w grze, lecz żeńską wersję jakoś nie decydowała się zrobić. Lecz ten obraz budził natchnienie mnie podobała się niebieskofioletowa gamma symbole na odzieży niektóry wschodni akcent tego kostiumu... Odważyła się zrobić do wystawy Igromir, lecz nie potrafiła w nim przyjść. W wyniku z sierpnia miesiąca kostium leżał na półce i czekał swojej godziny. Na początku listopada odbyła się foto sesja, gdzie potrafiłam pokazać i rozewrzeć ten obraz. Kostium był niezłożony, lecz dla mnie to było doskonałe doświadczenie szycia.

League of Legends - Syndra

Gra: League of Legends
Kostium Syndrę zawsze mnie oczarowywał. On jest gustowny zuchwały i niezwykły. Długi czas bredziłam jego zrobić, lecz nieobecność doświadczenia szycia mnie stopowała. W wyniku, odważyłam się zrobić jego. To było ciężko - z skórą bardzo ciężko pracować, czynić staf okazało się jeszcze cięższe. Kostium tworzył się w ciągu dwóch miesięcy i wszystko wyszło o wiele udany, aniżeli liczyłam. Dla pierwszego razu pozostałam bardzo zadowolona wynikiem swoich prac. Ten obraz na zawsze pozostanie dla mnie najulubionym.

Marina "deumovochka" Šisterova - Bandit Sivir

Gra: League of Legends
Fotograf jeden raz chciał umówić się na spotkanie dla kobiet żołnierzy, może być długi czas na przygotowanie, zdecydował, że z ich ulubionych gier w tej postaci, jak było we wszystkich aspektach, i najważniejsze dla mnie tutaj nowa technologia: po raz pierwszy wykonane, broni i zbroi, a funny thing about to jest eksperymentów na produkcji kryształów w różnych postaciach bursztynu:) W końcu, po prawie pół roku przed mamy w Peter leży śnieg, I pakowane spotkania kobiet żołnierzy (było innej dziewczyny w przebraniu Aribeth) i fotograf, który będzie następnie zdjąć i nie doszło:) "ale nie przykro)) kończy się najbardziej szczegółowe kostium na Sivir bandyta mam:) Był w LCS.

Marina "deumovochka" Šisterova - Sewn Chaos Orianna

Gra: League of Legends
Już na początku po to moja pierwsza dziewczyna tworzenia mechaniczne z psa miskę gra Liga legendy cosplay. Jest to jeden z moich ulubionych bohaterów w tej grze. Miłość mračnen′nkoe, więc to skóry, fèvorit:) Twórcy gry firmy Riot Games w październiku 2011 roku poinformować o konkursie na Halloween, w którym brałem udział z Petycja przez Orianne, ale to, co tutaj widzisz to druga wersja.

Marina "deumovochka" Šisterova - Lux Sorceress

Gra: League of Legends
Ten kostium dokonano na konkurs z rosyjskiej Wspólnoty na tej grze. W tym czasie, to był mój ulubiony znaków, więc wybrałem to)) tutaj dla mnie był nowy nie trzymać się blask, który rzeczywiście (oczywiście nie widoczne na zdjęciu, jest małe żarówki). Dzięki czemu pracownicy mogą być włączane lub wyłączane)

Marina “Loki” Nosova. Steampunk Foto. Seria 4

Gra: Steampunk
Zdecydował się na nowy rok tradycji Steampunk fotografowania i produkowane nowe zdjęcia i akcesoria do niego. Stało się tradycją i liczby uczestników. Jednym ze sposobów robiliśmy bardziej klasyczny, męski obrazu, które zdecydowano, aby dodać wiktoriańskich elementów i sprawiają, że po prostu czarne.

Marina “Loki” Nosova. Steampunk Foto. Seria 3

Gra: Steampunk
Najgorętszych mój strzelanin. Muzeum inżynierii kolejowej w Kijowie. Na środku ulicy lato, wagony + 38 c! Powiedzieć, że poszliśmy do 7 poty, które nic nie mówią. Do tego strzelać stworzyliśmy prosty klasyczny obraz, to wydaje mi się taka lokalizacja i nie było konieczne.
Artykuły 1 - 10 z 40 1 2 3 4 » Ostatni